Arjantin Tango Kursu Arthur Murray Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Tutku ve Aşkın Dansı İle Tanışın – Arthur Murray Dans Akademi Arjantin Tango Kursu

Yine Latin Amerika’da doğan ve dünyayı kasıp kavuran danslardan biri; Arjantin Tango dansı, sokaklardan dans kursları dans pistlerine uzanan, aşkı ve tutkuyu en iyi yansıtan türlerden. Daha çok Arjantin Tango adıyla anılan ve farklı çeşitleri olan Arjantin Tango’yu deneyimli Arjantin Tango kursu Arthur Murray eğitmenlerinden kısa sürede öğreneceksiniz. Arjantin Tango kursu ile kaliteli bir dans eğitim programları sunuyorlar.

Dramatik yapısı, arjantin tango dansı sırasında doğaçlamaya olanak tanıması, temelinde aşkı ve melankoliyi barındırması özellikle birbirine aşık çiftlerin dansı haline getiriyor bu türü. Arthur Murray Dans Akademi Arjantin Tango kursu ile ister Salon ister Show tarzı olsun partnerli ya da partnersiz, bu eşsiz arjantin tango dansın adımlarını doyasıya hissedeceksiniz.

Neden Arjantin Tango Kursu? – En Çok Tercih Edilen Arjantin Tango Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Arthur Murray Dans Akademi?
Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta tango dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Her Yerden Ulaşım

Her hafta tango kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

%100 Öğrenme Garantisi

Tango Kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Tango Kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki tango kursu sırasında telafisi.

Hayallerinize Estetik Bir Adım Atın! Arjantin Tango Kursu Arthur Murray Dans Akademi!

Arjantin Tango dansının belli kurallarının olmaması, doğaçlamaya olanak tanıması ve kendi tarzınızı yaratmanıza imkan vermesi, onu kolay öğrenilir bir dans kılıyor. Ancak kendine özel ritimleri ve duruşlarıyla yine de arjantin tango dansının duygusunu tam olarak yansıtmanız için iyi bir Arjantin Tango kursu şart. Arjantin Tango dans kursu sayesinde 2 – 3 ayda Arjantin Tangoyu kendi tarzınızı geliştirecek derecede yapabilirsiniz.

Arthur Murray Arjantin Tango kursu, sevgilinizle ve eşinizle aranızdaki tutkuyu en iyi şekilde göstereceğiniz Arjantin Tangoyu, daha hızlı öğrenmenizi sağlayacak. Özellikle evlenen çiftlerin ilk dans performansları olan Arjantin Tango dansı, romantik müzikleriyle de sizi büyüleyecek. Gelin en iyi eğitmenlerden Arjantin Tango kursu alın!

Elinizi çabuk tutun ve Nişantaşı arjantin tango dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Arjantin Tango Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Arjantin Tango kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu , Düğün Dansı Kursu ve Bachata Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Arthur Murray Dans Akademi’den arjantin tango eğitimi alabilirsiniz.

Arthur Murray Nişantaşı Arjantin Tango kursu fiyatları; grup ve özel ders seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinize, eğitimin süresine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizi arayın.

Arthur Murray Dans Akademi Arjantin Tango kursu, her yaştan kişinin katılım gösterebileceği arjantin tango dansını sizlere sunmaktadır. Arjantin Tango kursuna kimler katılabilir sorunuza cevap olarak diyebiliriz ki; bu dans için belirtilen herhangi bir yaş aralığı bulunmamakla birlikte fiziki açıdan belirli bir kilo standardı taşımanız da gerekmemektedir.

Arjantin Tango kursları ile dansın ruhunu keşfetmek, partnerinizle düğününüzde, özel bir gösterimde veya herhangi bir davette etkileyici bir şov gerçekleştirmek istiyorsanız Arthur Murray arjantin tango kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dansa tutkulu olan her yaştan insanın yapabileceği arjantin tango dansı, başlangıç seviyesinden uzmanlaşma sürecine kadar kapsamlı hareketleri bir arada barındırmaktadır. Arjantin Tango kursları, bu süreçlere dahil olmak isteyen her yaş grubu için Arthur Murray Dans Akademi dans kursu kapıları açıktır.

Arthur Murray Arjantin Tango Kursu eğitimlerinde hareketleri ön plana çıkaracak arjantin tango kıyafetleri tercih edilmektedir. Arjantin Tango Dansının ruhunu temsil eden kırmızı bir elbise, sade bileklik ve kolyeler ile desenli çoraplar da konseptin tamamlayıcıları arasında yer almaktadır.

Erkekler bu dans için arjantin tango kıyafetleri seçiminde genellikle siyah bir pantolon ve gömlek ile rahat ayakkabılara öncelik tanıyabilmektedir. Fazla yüksek olmayan, salon konseptine uygun topuklu ayakkabılar da kadınlara feminen ve kışkırtıcı bir görünüm kazandırmaktadır.

Başta Arjantin ve Uruguay arjantin tangosu olmak üzere pek çok çeşidi içerisinde barındıran arjantin tango nasıl bir dans, çiftlerin tutkulu beraberliklerini konu alan bir danstır. Günümüzde en çok tercih edilen dans kursları arasında bulunan arjantin tangonun ilk zamanlarda cinselliği çağrıştırması nedeniyle pek çok yerde yasaklandığı bilinmektedir.

Özellikle salonlarda tercih edilen bir dans olması nedeniyle düğün dansı konseptine de uyum sağlamaktadır. Öğrenme süresince temel adımların ritme uygun dönüş tekniklerinin ve akrobatik hareketlerin önem taşıdığı arjantin tango, dans kursu tarafından verilen eğitimle çiftlere uygun bir nitelik kazanmıştır.

Dans etmeyi seven, kendilerini bu dans ile ifade etmek isteyen her çift, dans kursları ile dansın zorluklarının üstesinden gelebilmektedir. Her dansta olduğu gibi bu dansta da öğrenilmesi zaman isteyen hareketler yer alabilmektedir. Ancak bu durumu Arthur Murray Dans Akademi arjantin tango kursları sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.

Arthur Murray Arjantin Tango kursu ile neler öğreneceksiniz? Arjantin Tango nasıl bir dans diye merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Arthur Murray arjantin tango kursları sizlere arjantin tangonun temel figürlerini ve profesyonel adımlarını öğretecek.

Genellikle Arjantin tangosuna yönelik uygulamaların tercih edildiği kurslarda temel adımlardan çengel atma tekniklerine, dönüş pozisyonlarından duruş alıştırmalarına, doğaçlama çalışmalarından bakış tekniklerine kadar pek çok uygulamaya yapılmaktadır.

Arjantin Tango kursu dans eğitimi ile neler öğreneceksiniz? Dans dersi süresince verilen eğitimin ardından çiftler, arjantin tangonun tüm tekniklerini öğrenmiş olarak kabul edilmektedir. Birebir alıştırmaların ve kişisel çalışma süreçlerinin de yer aldığı arjantin tango kursları ile öğrenilecek her teknik tekrar niteliği taşımalı ve çiftlere has uygulama metotlarını içermelidir.

En Popüler Arjantin Tango Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar – Arthur Murray Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Tangoyu 2 yıldır yapıyorum ve profesyonel anlamda yarışmalara katılmak için en çok önerilen tango kursu Arthur Murray eğitmenleri ile çalışıyorum. Pek çok yarışmada ödül almış olan eğitmenim gerçekten tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederim. Umarım ben de onun gibi zaferler kazanırım.

  Yağmur Öncü
 • Eşimle düğün dansımızı tango olarak seçmiştik. Düğün dansı kursu önerileri arasındaki Arthur Murray dans kursu eğitmenleri ile hazırlandığımız gecede konuklarımızın beğenisini kazandık.Tango dansını öğrenme sürecimiz de çok hızlı ve keyifliydi. Eğitmenlerimize tekrar teşekkürler.

  Jale Akçapak
En İyi Nişantaşı Dans Kursu - Arthur Murray Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor? Arthur Murray

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle tercih edilen Dans Kursu Nişantaşı Arthur Murray, Nişantaşı’nın diğer semtlerindeki dans tutkunlarının da uğrak noktasıdır. Nişantaşı dans kursumuzu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar

 • Şişli
 • Nişantaşı
 • Mecidiyeköy
 • Esentepe
 • Feriköy
 • Fulya
 • Pangaltı
 • Halaskargazi
 • Meşrutiyet
 • Halideedipadıvar
 • Harbiye
 • Kurtuluş
 • Kuştepe
 • Maslak
 • Ayazağa
 • Okmeydanı
 • Osmanbey
 • Paşa
 • Teşvikiye
 • Topağacı
 • Zincirlikuyu

Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Arthur Murray Nişantaşı dans kursu tam size göre!