Düğün Dansı Kursu Arthur Murray Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu Nişantaşı

İlk Dansınız Eşsiz Olsun – Arthur Murray Dans Akademi Düğün Dansı Kursu

Yeni bir hayata adım attığınız düğün gecenizde muhteşem bir dansla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Düğün dansı kursu sayesinde size özel koreografiler ve müziklerle unutulmayacak bir performans sergilersiniz. Vals, rumba, salsa, bachata, cha cha cha, zeybek ve dilediğiniz her dansı düğününüzde yapabilirsiniz.

Düğün dansı kursu Arthur Murray Dans Akademi eğitmenlerinden alacağınız düğün dans dersleriyle adeta profesyoneller gibi pistlerde süzüleceksiniz. Eşinizle birlikte eşsiz bir deneyim yaşarken klasik düğün dansları algısından da sıyrılmış olacaksınız. Düğün dans kursu için elinizi çabuk tutmalısınız.

Neden Düğün Dansı Kursu? En Çok Tercih Edilen Düğün Dansı Kursu

 • Koreografiniz size özel olacak.
 • İstediğiniz gün ve saatte eğitim alacaksınız.
 • Mutluluğunuzu yansıtacaksınız.
 • Muhteşem bir ilk dans sergileyeceksiniz.
 • Konuklarınızı etkileyeceksiniz.
 • Aşkınızı dansınızla anlatacaksınız.
Neden Arthur Murray Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Düğün dansı kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Düğün dansı kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki düğün dansı kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede düğün dansı kursu Arthur Murray.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta düğün dansı kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Konuklarınızı Büyüleyin! Düğün Dansı Kursu Arthur Murray Dans Akademi!

İstediğiniz şarkıda gönlünüzce dans edeceğiniz, gecenizi güzelleştirecek ve unutulmaz kılacak düğün dansları için 1 ayınızı Nişantaşı düğün dansı kursları için ayırsanız kafi. Zamanı olmayanlar için 2 saatlik dersler bile hazırlanıyor, yeter ki sahneye istekli çıkın…

Sıcacık ve hareketli salsa, asaletinizi yansıtacak vals, tutkunuzu gösterecek tango, hepsi de düğün dansı için ideal. Kim bilir belki de yeteneklerinizi açığa çıkararak dans etmeye devam edeceksiniz. Unutulmaz bir düğün dansı için profesyonel eğitmenlerle çalışın.

Elinizi çabuk tutun ve Nişantaşı düğün dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Düğün Dansı Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Düğün dansı kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Arthur Murray Dans Akademi’den düğün dansı eğitimi alabilirsiniz.

Arthur Murray Nişantaşı Düğün Dansı kursu fiyatları; grup ve özel ders seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinize, eğitimin süresine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizi arayın.

Arthur Murray Dans Akademi Düğün dansı kursu için ortalama ders süresi 4 – 6 saattir. Bu süre dans kurslarının hazırladığı eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir. Düğün dansı müzik seçimi de ders sürelerinizi etkileyecektir. Uzun bir şarkı ile sahneye çıkmak isterseniz ders saatleriniz de artacaktır. Düğün dansı süresi hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Düğün müzikleri, düğün dansı kadar önemlidir. Arthur Murray Hayat Dans Akademi dans kursları kapsamında yer alan parça seçimi sizlere uygun şarkının belirlenmesine yardımcı olabilmektedir. Çiftler için özel bir önemi olan parçaların, hareketli ve yavaş şarkıların, toplu dans kavramına uygun müziklerin seçilebildiği kurs sürecinde herkese hitap edebilecek türde müzik eserlerine de yer verilmektedir.

Gelin ve damat adayının seçtikleri düğün dansı müzikleri  eşliğinde dans edebilecekleri kurs sürecinde amaç, hem misafirlerin hem de çiftlerin hiçbir zaman unutamayacağı bir ana tanıklık etme olanağının sağlanmasıdır. Parça seçimi, Nişantaşı düğün dansı kursları hizmetleri kapsamında yer alan uygulamalardan biri olup, isteklerinize göre şekillendirilebilecek süreçler dahilindedir. Ayrıca ders süresi de düğün dansı müziği seçiminde çiftlere yön vermektedir. Provalar için kısa bir süresi kalmış olan gelin ve damat adaylarının uzun müziklerle çalışmaması söz konusudur.

Düğününüz yaklaştı. Gelinliğiniz, mekan seçimi, davetliler, sürprizler, makyajınız, kısacası hayallerinizi süsleyen her şey tamamlandı sayılır. Peki düğün dansı seçiminizi yaptınız mı? En iyi düğün dansları arasından seçim yaparak muhteşem bir şov sergileyebilrisiniz.

Genellikle dans etmeyi bilmeyen veya düğün dansı için bir hazırlık yapmamış çiftler romantik şarkılarda bildikleri kadar dans ediyorlar. İstedik ki siz, düğün dansınız ile konuklarınızı büyüleyin, aşkınızı ölümsüz kılın ve tabii eğlencenin tadını çıkarın.

Düğün dansı kursu sırasında seçilen en iyi düğün dansları ile mutluluğa adım adım yaklaşan çiftlerimiz için en uygun şekilde belirleniyor. Tango, Cha Cha Cha, Swing, Rumba, Vals, Zeybek en çok tercih edilen danslar olarak biliniyor. Arthur Murray düğün dans kursları sayesinde bu önemli geceye profesyonelce hazırlanmanızı sağlıyor.

Daha önce hiç dans etmemiş çiftler düğün dansı zor mu sorusunu soruyor. Tercih edeceğiniz düğün dansı türüne göre zorluk seviyesinde farklılıklar gözlemlenebiliyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek için partnerinizle birlikte sık sık alıştırma yapmalı, kendinizi geliştirmeye istekli olmalısınız. Böylece düğün dansınız tüm misafirlerinizi etkiler.

En zor düğün dansı türlerinden biri olarak bilinen cha cha ve salsayı, Arthur Murray Dans Akademi eğitmenleriniz tarafından verilen düğün dansı eğitimleri ile pekiştirebilmektesiniz. Fiziki elverişliliğinize ve istediğiniz şarkıya göre de düğün dansınızın zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Düğün dansı hazırlıkları yaparken öncelikli olarak karar vermeniz gerekenler kıyafet ve mekan seçimidir. Düğün kıyafetlerinizin seçiminin dansınızın genel hatlarını belirleyeceği de söylenebilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen dans türlerinden cha cha ve salsa için daha özgün gelinlikler söz konusu olabildiği gibi tango havasına uygun, ağır ve sade gelinlik/damatlık modellerine de göz atmanızda yarar olacaktır.

Düğün dansı kursu için kayıt yapmaya karar veren çiftler dans ayakkabılarını kurs süresince yanlarında getirmeli, düğün konseptine uygun giriş, çıkış, dans pistine geliş gibi ana etmenleri uzman ekiplerle görüşmelidir. Dans eğitmenlerinin bilgilendirilmesinin önem taşıdığı bu süreç içerisinde yapılacak hazırlıklar önceden belirlenmelidir.

En Popüler Düğün Dansı Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Arthur Murray Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Düğün dansı şikayetleri ve yorumları kurs merkezi seçerken bizi çok etkiledi. İnternette asılsız düğün dansı önerileri vardı. Biz dans akademide karar kıldık. Klasik bir düğün olsun istemediğimizden ötürü eşimle vals dersleri aldık. Düğünümüz çok keyifli oldu tabi. Siz de mutlaka düğününüzde dans edin, mükemmel bir açılış oluyor.

  Zeliha Umutoğlu
 • Ben salsa yapmayı çok istiyordum düğünümde. Sağ olsun eşim de beni kırmadı. Salsa kursu tavsiyeleri ve yorumlarına baktık. Arthur Murray önerilen kurslardandı. Arthur Murray eğitmenimiz ile eğlenceli dersler geçirdik. Kendisine her şey için teşekkürler.

  Enise Tamir
En İyi Nişantaşı Dans Kursu - Arthur Murray Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor? Arthur Murray

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle tercih edilen Dans Kursu Nişantaşı Arthur Murray, Nişantaşı’nın diğer semtlerindeki dans tutkunlarının da uğrak noktasıdır. Nişantaşı dans kursumuzu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar

 • Şişli
 • Nişantaşı
 • Mecidiyeköy
 • Esentepe
 • Feriköy
 • Fulya
 • Pangaltı
 • Halaskargazi
 • Meşrutiyet
 • Halideedipadıvar
 • Harbiye
 • Kurtuluş
 • Kuştepe
 • Maslak
 • Ayazağa
 • Okmeydanı
 • Osmanbey
 • Paşa
 • Teşvikiye
 • Topağacı
 • Zincirlikuyu

Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Arthur Murray Nişantaşı dans kursu tam size göre!