Hustle Kursu Arthur Murray Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Dansın En Acelecisi! – Arthur Murray Hustle Kursu

Türkçe karşılığı “acele” olan Hustle, Swing ve Disco danslarının karışımı olan bir dans türüdür. Hustle, 1970 Disco Era’da ortaya çıkmış ve “Sunday Fever” filminde John Travolta tarafından sergilenmiştir. Bundan sonra popüler olan ve hem müziği hem de dansı bir anda tüm ülkeye yayılan hustle, ilgi çekici danslardan biri olmuştur. Hustle dansı sizin de ilginizi çekiyorsa Hustle kursu Arthur Murray Dans Akademi sayesinde kolayca bu dansı öğrenebilirsiniz.

Arthur Murray eğitmenlerinden hustle dans kursları ile ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek keyifli bir hustle dansı yapacaksınız. Grup ya da özel hustle kursları ile dans eğitimine katılarak Hustle dansı öğrenmenin keyfine varacaksınız. Dans Akademi hustle kursu Arthur Murray sizleri bekliyor…

Neden Hustle Kursu? – En Çok Tercih Edilen Hustle Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Arthur Murray Dans Akademi?
Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta hustle kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

%100 Öğrenme Garantisi

Hustle kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Hustle Kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki hustle kursu eğitiminde telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi lokasyonda hustle kursu dans akademi.

Hustle İle Vücudunuz Harekete Geçecek! – Hustle Kursu Arthur Murray Dans Akademi

Son yılların ilgi çekici dans türlerinden biri olan Hustle dansını sosyal amaçlı yapmak istiyorsanız 2 – 3 aylık bir süreçte başarılı şekilde bu dansı öğrenebilirsiniz. Hustle kursu ilk derslerinde temel adımları ve dönüşleri öğrenerek bu keyifli dansı yakından tanıyabilirsiniz. Profesyonelleşme amacınız varsa da hustle dansını daha uzun süre yapabilir ve ilerleyebilirsiniz.

Beyaz takım elbiseleri ve altın zincirleri ile görsel bir şölen de sunan hustle dansı, Nişantaşı Dans Akademi Arthur Murray ile sizleri de kendinizi geliştirip değiştirebileceğiniz bir dünyaya davet ediyor. Hustle kursları sayesinde daha mutlu ve zinde hissedeceksiniz! Elinizi çabuk tutun ve Nişantaşı hustle dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Hustle Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Hustle kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Tango kursu  Düğün Dansı Kursu ve Bachata kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak en çok tercih edilen Nişantaşı dans kursu merkezi Arthur Murray Dans Akademi’den hustle eğitimi alabilirsiniz.

Arthur Murray Nişantaşı Hustle kursu fiyatları; grup ve özel ders seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinize, eğitimin süresine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizi arayın.

Hustle dansının figürleri swing ve disco danslarının hareketlerinden oluşmaktadır. Seri hareketlere dayalı bir dans olması nedeniyle ayak ve el figürlerini ön plana çıkaran swing ve ritmik müziklerle serbest hareketleri olan disco dansının kombinesi olan hustle, oldukça keyifli koreografilere sahiptir.

Eşli şekilde yapılan hustle dansı, hareketli bir dans olması nedeniyle çift halinde dans edecek kişiler arasındaki uyumun yüksek olması esasına dayanmaktadır. El ve kol hareketleri ile ritmik adımlar hustle dansı figürlerinin temelini oluşturmaktadır. Aceleci bir dans görünümünde olduğu için mutlaka hareketlerin bol pratiğini gerektirir.

Nişantaşı hustle kursu Arthur Murray olarak eğitmenlerimizle birlikte hustle dansı figürleri ile koreografilerini sizlere keyifli bir ortamda öğretmekteyiz. Samimi bir ortamda hem müzikleri hem de adımlarıyla kanınızı kaynatacak hustle dansını yapmanızı sağlamaktayız.

Nişantaşı Hustle kursu için kayıt yaptıracak olanların aklına takılan en önemsi sorulardan biri; hustle zor mudur sorusudur. Hustle dansı, hustle kursları kapsamında verilen eğitimlerle bir veya bir buçuk aylık süreçlerde temel anlamda öğrenilebilmektedir. Ancak ilk defa bu dansı gerçekleştirecek öğrenciler için bu sürenin biraz daha uzun olabileceğini söylemek mümkündür. Profesyonel eğitmenlerle öğretilen hustle, disiplinli çalışmalar ve uygulamalı alıştırmalarla pekiştirilmektedir.

Hızlı bir dans türü olması nedeniyle diğer danslara göre öğrenmesi daha uzun zaman alabilir. Ayak hareketlerinin öğrenilmesiyle birlikte hustle dansının herhangi bir zorluğu kalmayacaktır. Hustle teknikleri sıkı çalışmayla başarılı bir şekilde öğrenilecektir.

Arthur Murray dans kursu olarak Hustle kıyafetleri için kurs sırasında kendinizi rahat hissedebileceğiniz giysiler giymenizi önermekteyiz. Temelde bu dansın yapılışı sırasında hustle kıyafetleri beyaz takım elbiseler ve altın zincir gibi takılardan oluşmaktadır. Kadın dansçılar dikkat çeken elbiseler giymektedir.

1970’lerin havasını taşıyan hustle kıyafetleri oldukça süslü olduğu için dans sırasında partnerinize zarar vermeyecek ve hareketlerinizi kısıtlamayacak giysiler giymeniz gerekir. Hustle kursları süresince rahat hustle kıyafetleri sayesinde figürleri daha rahat öğrenmeniz mümkündür.

Genellikle 1 aylık kurlar şeklinde ilerleyen hustle kursu sırasında temel hareketleri ilk birkaç ders içinde öğrenmeniz mümkündür. Daha önce swing ya da disco kursuna gitmiş olanlar hustle dansını daha hızlı öğrenmektedirler. Dans partnerlerinin birbirleriyle uyumlu olması, sık sık pratik yapılması ve yetenek de hustle kursu sürecini hızlandıran etmenler arasında yer almaktadır.

Hustle dansında profesyonelleşmek isteyen kişiler, 3 ay ve üzeri süreçlerde ileri eğitimler alabilirler. Hustle, hızlandırılmış özel derslerle de öğrenilebilmektedir. Hustle teknikleri iyi bir şekilde öğrenildiğinde diğer danslar için de altyapı oluşturmaktadır. Hustle kursu süresi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

En Popüler Hustle Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar – Arthur Murray Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Hustle kursu için Dans Akademi eğitmenleri tüm sorularımı ve aklıma takılanları o kadar net yanıtladı ki. Aldığım eğitim sayesinde hem daha sosyal biri oldum hem de kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca swing ve salsaya da gitmeyi düşünüyorum. Size de tavsiye ederim.

  Deniz Arıtaş
 • Hustle kursu için İstanbul’da eğitim veren sayılı yerlerden biri Arthur Murray Dans Akademi. İnternetteki öneriler ve yorumlara bakarak geldiğim kursta çok güzel bir alaka gördüm. Eğitmenlerim oldukça profesyonel ve başarılıydı. Kendilerine her şey için teşekkür ederim.

  Şükrü Barlak
En İyi Nişantaşı Dans Kursu - Arthur Murray
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor? Arthur Murray

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle tercih edilen Dans Kursu Nişantaşı Arthur Murray, Nişantaşı’nın diğer semtlerindeki dans tutkunlarının da uğrak noktasıdır. Nişantaşı dans kursumuzu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar

 • Şişli
 • Nişantaşı
 • Mecidiyeköy
 • Esentepe
 • Feriköy
 • Fulya
 • Pangaltı
 • Halaskargazi
 • Meşrutiyet
 • Halideedipadıvar
 • Harbiye
 • Kurtuluş
 • Kuştepe
 • Maslak
 • Ayazağa
 • Okmeydanı
 • Osmanbey
 • Paşa
 • Teşvikiye
 • Topağacı
 • Zincirlikuyu

Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Arthur Murray Nişantaşı dans kursu tam size göre!