Viyana Valsi Kursu Dans Akademi – Türkiye’nin En Aktif Dans Okulu

Zarafetin Dansıyla Tanışın… – Dans Akademi Viyana Valsi Kursu

Vals, Orta Avrupa’da Landler olarak bilinen Avusturya dansından evrimleşip geliştirilen bir danstır. Johann Strauss’un müziği ve Viyana’nın meşhur balo salonları, Landler’ın daha hızlı bir versiyonu olan Viyana valsini popüler kılmıştır.

Viyana Valsi Kursu Dans Akademi kurs merkezlerinde öğreneceğiniz, dünya dans literatüründe yerini alan Viyana Valsi dansı, kendine has dönüşleri ve duruş teknikleri ile vücudunuza zarafet katacak. Viyana Valsi, gösterişli avizeler ve Strauss’un vals müziği ile uçuşan etekli uzun elbiseli hanımefendileri aklınıza getirecek. Viyana Valsi kursları sizi bekliyor…

Neden Viyana Valsi Kursu? – En Çok Tercih Edilen Viyana Valsi Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Arthur Murray Dans Akademi?
Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki Viyana Valsi kursu sırasında telafisi.

Katılım Sertifikası

Viyana Valsi Kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

%100 Öğrenme Garantisi

Viyana Valsi Kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Her Yerden Ulaşım

Her hafta Viyana Valsi kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta Viyana Valsi dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Dünyanın En Asil Dansı İle Tanışın…Viyana Valsi Kursu Dans Akademi!

Çiftlerin birbirine sıkıca tutunup tek bir nokta çevresinde dönüşleri ile yapılan Viyana Valsi, diğer tüm danslara göre daha dik ve asil duruşuyla dikkat çeker. Özel ders olarak daha çok talep gören Viyana Valsi kursu, birçok çiftin düğün dansı olmuştur. Dilerseniz siz de Viyana Valsi kursları sayesinde bu eşsiz dansı düğününüzde yapma şansına sahip olabilirsiniz.

2 – 3 aylık süreçlerde öğrenilen Viyana Valsi ile asilzadeler gibi dans edebilecek, pistlerde süzülecek, zarafetinizi göstereceksiniz. Hafif alçalma ve yükselmeleriyle izleyenleri şaşırtacağınız Viyana Valsi ile unutulmaz bir görsel şölene imza atacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve Viyana Valsi dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Viyana Valsi Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Viyana Valsi kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi’den Viyana Valsi eğitimi alabilirsiniz.

Arthur Murray Nişantaşı Viyana Valsi kursu fiyatları; grup ve özel ders seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinize, eğitimin süresine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizi arayın.

İngiliz valsi ve viyana valsi olarak çeşitlere ayrılan vals çeşitleri, figür ve ritim özelliklerine göre değişiklikler içerebilmektedir.Günümüzde vals kursları klasik vals dersleri vermektedir. Dilerseniz vals kursu sayesinde iki valsi de öğrenebilirsiniz. Zor bir dans olmayan valsi öğrendiğinizde diğer danslar için zemin hazırlamış olursunuz.

Vals kıyafetleri seçiminde beyaz ve siyah renklerin ön planda olduğu bilinmektedir. Kadınlar diz altına kadar uzanan geniş etekli elbiseler giyebilecekleri gibi topuklu ayakkabılarla kendilerine has, şık ve zarif bir görünüm de sergileyebilirler. Erkekler genellikle rahat ve klasik ayakkabılar, pantolon, ceket ve gömlek gibi tasarımlara öncelik tanıyabilmektedir. Sırt kısmı açık, balo konseptine uygun, kabarık etekli elbiseleri de tercih edebilen kadınlar, saçlarını dağınık topuz yapabilmektedir. Erkekler ise, viyane valsi kıyafetleri takımını papyon ve mendil ile tamamlamaktadır.

Arthur Murray Dans Akademi Vals kursları sırasında rahat hareket etmeyi sağlayan vals kıyafetleri tercih edilmelidir. Vals çeşitleri de seçilecek kıyafet üzerinde etkili olmaktadır.

Viyana Valsi dansını öğrenmek için herhangi bir yaş aralığında olmanız gerekmemektedir. Düğün dansı için en çok tercih edilen dans olması nedeniyle viyana valsi dansı ebeveynlere özgü bir nitelik kazansa da dansa gönül veren herkes viyana valsi kurslarına katılım gerçekleştirebilmektedir. Özellikle liselerin ve üniversitelerin geniş salonlarında yapılan bir dans olması da figürlere popüler bir nitelik kazandırmıştır. Viyana valsi kursu kimlere göre sorunuzu eğitmenlerinize yöneltebilirsiniz.

Viyana Valsi nasıl bir dans diyenler için kolay bir dans olduğunu söyleyebiliriz. 16.yy’da popülerleşen bir dans olarak bilinen viyana valsi, İngiltere’de yaygınlaşmış, günümüz düğünlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bir salon dansı olması nedeniyle kendine has şık ve zarif elbiseleri bulunan dansın tek bir noktanın çevresinde dönme esasına dayandığı bilinmektedir. Çiftler arasında uyum gerektiren bir dans olması ve genellikle gruplar halinde yapılması dansa görsel bakımından zengin bir nitelik kazandırmıştır. Nişantaşı Vitana valsi kursları bu zarif dansı farklı türleri ile size öğretebilirler. Neler öğreneceğinizi danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Modern ve yavaş vals, farklı teknikler içeren eğitim süreçlerini kapsamaktadır. Vals kursu süresince temel adımlardan duruş çalışmalarına, hareket düzeninden ayak hareketlerine kadar kapsamlı bir çalışma disiplini geliştirebilirsiniz.

Box Step adımı, Close Change figürü, Natural Turn, Reverse Turn gibi hareket ve dönüş tekniklerini öğrenebileceğiniz kursun amacı dansı bütünüyle benimseyebilmenize katkı sağlamaktır.

Özellikle balolarda, mezuniyet törenlerinde ve düğünlerde tercih edilmesi nedeniyle kısa bir eğitim sürecinin ardından öğrenebileceğiniz vals kursunda duruş tekniklerine yönelik çalışmalar da yapılmaktadır. Arthur Murray Dans Akademi dans kursu sizlere merak ettiğiniz bu dansı da öğretmektedir.

En Popüler Viyana Valsi Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar – Arthur Murray Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Düğün dansımız için seçtiğimiz Vals hem öğrenmesi hem de uygulaması kolay bir dans oldu. 5 derste detaylı bir koreografi ile konuklarımızın karşısına çıktık. Vals kursu önerisi arayanlara dans akademiyi öneririm.

  Münevver Lale Yılmaz
 • Eşimle birlikte Vals kursuna gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi hala söyler dururuz. Çok eğlenceli dersler geçirdik. Vaktimiz olursa ileri düzeyde eğitim almak istiyoruz. Vals kursu önerileri olarak sizlere de dans akademi kurs merkezlerini tavsiye ederim.

  Şermin Demir
En İyi Nişantaşı Dans Kursu - Arthur Murray Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor? Arthur Murray

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle tercih edilen Dans Kursu Nişantaşı Arthur Murray, Nişantaşı’nın diğer semtlerindeki dans tutkunlarının da uğrak noktasıdır. Nişantaşı dans kursumuzu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar

 • Şişli
 • Nişantaşı
 • Mecidiyeköy
 • Esentepe
 • Feriköy
 • Fulya
 • Pangaltı
 • Halaskargazi
 • Meşrutiyet
 • Halideedipadıvar
 • Harbiye
 • Kurtuluş
 • Kuştepe
 • Maslak
 • Ayazağa
 • Okmeydanı
 • Osmanbey
 • Paşa
 • Teşvikiye
 • Topağacı
 • Zincirlikuyu

Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Arthur Murray Nişantaşı dans kursu tam size göre!